VD400 Czujka wibracyjna
  • VD400 Czujka wibracyjna
  Obecnie brak na stanie
  Ilość:
  Dostępność: na zamówienie

  Za ten produkt możesz zapłacić:
  1. Płatności elektroniczne
  2. Kredyt kupiecki
  3. Płatność przy odbiorze

  VD400 - Detektor sejsmiczny 

   

   Montowany na stalowym i betonowym podłożu, zapewnia skuteczną ochronę kas, sejfów, szaf na akta lub broń, ścian, stropów, itp.

  Sygnalizowane są wszelkie próby sforsowania obiektu za pomocą ładunków wybuchowych lub takich narzędzi jak wiertarki, obcinarki tarczowe, szlifierki czy niektóre narzędzia termiczne. Niezawodność działania zapewniają trzy niezależne kanały detekcji oraz cyfrowe przetwarzanie zarejestrowanych zdarzeń za pomocą mikrokontrolera o zaawansowanym algorytmie obróbki sygnału. Dobrany algorytm zapewnia także wysoką odporność detektora na zakłócenia z otoczenia.

  Przy montażu detektora należy upewnić się, czy jest on odpowiednio zamocowany i czy podłoże jest jednolite. Instalowanie detektora na betonowym i ceglanym podłożu ułatwia płyta montażowa MP 400 wraz z dodatkowymi śrubami i bolcem. Przy montażu na wolnym powietrzu w niedogodnych warunkach atmosferycznych lub w chłodnych pomieszczeniach, należy skorzystać z obudowy WH 400. Obudowa zawiera element grzewczy utrzymujący odpowiednią temperaturę w otoczeniu detektora, zapewniając wilgotność poniżej wartości krytycznej.

  Detektor sejsmiczny VD 400 jest wyposażony w sygnalizator alarmu w postaci diody LED oraz zabezpieczenie przed zdjęciem pokrywy.

   

  Specyfikacja techniczna:

    

  Napięcie zasilania 8 -15 VDC
  Pobór prądu 9 mA (11 mA w stanie alarmu)
  Wyjście alarmowe Przekaźnik, NC
  Dane styków kontaktu 25 VDC / 100 mA
  Wskazanie alarmu "LED"
  Zabezpieczenie sabotażowe / Dane stykówTak / 25 VDC / 100 mA
  Podłączenie Terminale śrubowe
  Materiał obudowy Metal
  KolorSzary
  Temperatura pracy-20 - +50°C
  Klasa ochronna obudowyIP 42
  Wymiary (L x W x H) mm91 x 31 x 23
  VD400

  Szczególne odniesienia

  16 innych produktów w tej samej kategorii: